Novinky

Společnost ABRA sdílí své pocity z používání SecureAnyBox

"SecureAnyBox nám výrazně zjednodušil správu přístupů pro vzdálenou práci u zákazníků, kterou naši konzultanti denně využívají. Můžeme se spolehnout, že jsou všechna data kdykoliv dostupná a v bezpečí." - Martin Glausch, Head of Care Department, ABRA Software

Přečtěte si více o zhodnocení našeho softwaru SecureAnyBox firmou ABRA zde.

Pozvánka na seminář - Bezpečné uchovávání a sdílení citlivých dat a informací

SAB_logo_500.png

Společnost Továrna na dokonalé programy, s.r.o. Vás srdečně zve na seminář, který bude
zaměřený na bezpečné uchovávání a sdílení citlivých dat a informací.

SPŠE Plzeň - KeyShield SSO reference

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň se rozepsala o spolupráci a integraci našeho produktu KeyShield SSO.
PDF si můžete přečíst zde

kshield1024.png

Zůčastnili jsme se konference UNINFOS

Ve dnech 9. – 11. Listopadu se konala v Banské Bystrici konference UNINFOS 2016, kterou pořádalo sdružení EUNIS ve spolupráci s Univerzitou Mateja Bela v AULE Rotunda Ekonomické fakulty Mateja Bela.
Celé události jsme se účastnili společně s Hydra computer, hlavním partnerem akce.

TDP předneslo prezentaci o jednom z našich hlavních produktů:
KeyShield – univerzální autentizační systém usnadňující integraci aplikací, které univerzity samy vyvíjejí nebo si nechávají zhotovit na zakázku.

Zůčastnili jsme se konference NIS 2016
25. a 26. října se v hotelu Trigan (Vysoké Tatry) uskutečnil 21. ročník kongresu slovenské a české zdravotnické informatiky – NIS 2016.

NIS organizuje Národní ústav tuberkolózy, plicních chorob a hrudníkové chirurgie Vyšné Hágy, Šrobárov ústav dětské tuberkolózy a respiračních chorob Dolný Smokovec a společnost Infoconsult Lučenec.

Webinář 24. 11. - Autentizace ve školách s KeyShield a ve VOŠ a SPŠE Plzeň a LENTEA workflow

Srdečně Vás zveme na webinář, který jsme pro Vás připravili ve spolupráci s naším partnerem lentea.com s.r.o. a naším zákazníkem VOŠ a SPŠE Plzeň.

Datum webináře: čtvrtek 24. listopadu 2016
Čas: 13:00 - 15:00 hodin

IMAGE.gif

Zúčastnili jsme se semináře Univerzitní identity 2016

Ve čtvrtek 13. října se konal seminář Univerzitní identity 2016, který pořádalo sdružení CESNET v Ballingově sále Národní technické knihovny. Naše firma, Továrna na dokonalé programy, byla sponzorem a partnerem celé akce.

Na akci jsme přednesli 3 prezentace:

  • Management identit na České zemědlěské univerzitě v Praze postavený ne technologii MicroFocus IDM a pracující s více než 40-ti konektory

Univerzitní identity 2016: 13. 10. v Národní technické knihovně

Továrna na dokonalé programy, s.r.o. se stala partnerem a sponzorem semináře Univerzitní identity 2016, na který Vás srdečně zveme. Seminář pořádá sdružení CESNET 13. října 2016 od 9:00 do 16:00 hodin v Ballingově sále Národní technické knihovny v Praze.

Akce je primárně určená pro IT odborníky z akademické sféry, fakultních nemocnic a ze subjektů veřejné správy.

Agenda semináře nabízí zajímavý obsah včetně našich 2 přednášek:

  • Nasazení Micro Focus IdM pro úplnou správu identit v univerzitním prostředí

Webinář pro nemocnice: 22. června od 14 hodin

Srdečně Vás zveme na webinář, který se bude věnovat bezpečnostnímu řešení pro přihlašování a odhlašování uživatelů do/z NIS (nemocničního informačního systému), které je postavené na naší SSO a dvoufaktorové technologii produktu KeyShield SSO*.

Řešení, které Vám představíme a ukážeme, přináší nemocnicím a zdravotnickým zařízením následující výhody:

Webinář bezpečnostního řešení SecureWinBox: 11. 5. 2016 od 14 hodin

Srdečně Vás zveme na webinář o bezpečnostním řešení SecureWinBox, který pro velký zájem ze strany zákazníků a partnerů opakujeme. Řešení SecureWinBox používá mnoho našich obchodních partnerů a zákazníků takřka po celém světě. Na webináři vystoupí náš zákazník Univerzita Karlova v Praze, Právnická fakulta, který Vám představí, proč si řešení SecureWinBox vybral, k čemu ho používá a jaké výhody mu přináší.