ContentKeeper

CK-WSG (ContentKeeper Web Security Gateway) – je řešení bezpečné webové brány určené pro velké společnosti, kombinující mnoho důležitých funkcí s vysoce výkonným a spolehlivým zařízením.

CK-WEB (ContentKeeper Web) – je škálovatelné a proti výpadku odolné podnikové řešení filtrování obsahu internetu, které pomáhá společnostem monitorovat, kontrolovat a zabezpečit využití internetových zdrojů.

CK-Express (ContentKeeper Express) je proaktivní cloudové řešení filtrování webového obsahu založené na produktu CK-WEB. CK-Express zastavuje hrozby z internetu ještě před vstupem do Vaší interní sítě.

CK-Home (ContentKeeper Home Edition) – je flexibilní a komplexní řešení filtrování webového obsahu určené pro ochranu domácích počítačů.

CK-ARM (ContentKeeper Advanced Reporting Module) – tato nástavba CK-WEB kombinuje komplexní hlášení využití internetu a uživatelsky přivětivé rozhraní, které umožní Vaši společnosti monitorovat všechnu internetovou aktivitu.

CK-Monitor (ContentKeeper Monitor) – je nástroj pomáhající organizacím dodržovat zavedené firemní politiky využívaní internetových zdrojů. CK-Monitor pracuje v reálném čase, proaktivně a poskytuje okamžité hlášení zneužití firemního internetu.

CK-AV (ContetKeeper Antivirus) – detekuje a maže nechtěné programy a červy, které se šíří skrze prohlížení internetu a Instant Messaging software. Pro detekci nejnebezpečnějších virů, trojských koňů a ostatního nechtěného software má k dispozici vysokorychlostní detekci toků dat.

CK-Mail (ContetKeeper Mail) – je hostovaná e-mailová bezpečnostní služba pro poštovní systém, která zabraňuje spamům, virům a jinému nechtěnému obsahu proniknout do interní sítě společnosti.

CK-Cache (ContetKeeper Cache) – umožňuje Vám odlehčit internetové konektivitě a získat plnou kontrolu nad Vaší infrastrukturou pomocí optimalizace toku dat ve Vaší společnosti. Pomáhá snížit zatížení serverů, zrychlit příjem dat a zkrátit dobu odezvy internetových serverů.

CK-SSLi (ContentKeeper Secure Socket Layer Inspector) - revoluční technologie kombinující SSL ochranu s internetovým filtrováním. ContentKeeper SSL Inspector omezuje náchylnost šifrovaných dat k přenosu nežádoucích informací informací touto cestou jak dovnitř, tak i ven.