Servis

Naše společnost nabízí několik variant servisních služeb pro efektivní pokrytí rozmanitých potřeb zákazníků. Patří mezi ně následující:

Úplný servis

Nejkomplexnější balík služeb představující úplné předání odpovědnosti za provoz počítačové sítě zákazníka do rukou externího specialisty (outsourcing).

Základní servis

Obvyklou údržbu sítě a řešení drobných problémů si zákazník dokáže pokrýt vlastními silami. Není ovšem schopen samostatně provádět náročnější servisní zákroky. Vhodným řešením je outsourcing externího specialisty.

Servis na vyžádání

Tato varianta je vhodná převážně pro středně velké a velké organizace, jež si své potřeby na servis řeší téměř výhradně vlastními silami a pouze u rozsáhlejších nebo náročnějších servisních zákroků outsourcují externího specialistu. Servisní služby jsou proto poskytovány výhradně na základě požadavku zákazníka.

Jednorázový servis

Širokou škálu servisních služeb poskytujeme podle standardních ceníkových sazeb pro kterékoliv zákazníky, kteří o ně mají zájem. Právě těm je určen jednorázový servis.

S každým zájemcem nezávazně a bezplatně probereme jeho individuální požadavky na správu počítačové sítě a tuto konzultaci doplníme orientační nebo konkrétní cenovou nabídkou.