GroupWise

Novell GroupWise je nejbezpečnější a nejspolehlivější platforma pro komunikaci a týmovou spolupráci na trhu. Řešení Novell GroupWise pracuje v různých operačních systémech, obsahuje integrovaný e-mail, instant messaging, adresář kontaktů, osobní i sdílené kalendáře, funkce pro skupinové plánování, sdílení dokumentů i správu úkolů. Díky podpoře internetových standardů a protokolů lze všechny funkce a výhody GroupWise využít také ve spojení s přenosnými zařízeními, poštovním klientem Microsoft Outlook a dalšími e-mailovými řešeními. Nejnovější verze Novell GroupWise má pro firmy a organizace jasný přínos v podobě vysoké flexibility, nižších nákladů na provoz a správu a především zvýšené produktivity uživatelů. Novell GroupWise je plně lokalizován do češtiny.

Hlavní přednosti řešení Novell GroupWise:

 • Produktivní týmová spolupráce - GroupWise umožňuje organizacím zajistit propojení jejich uživatelů bez ohledu na místo, použité zařízení nebo platformu, při zachování velmi nízkých nákladů na vlastnictví.
 • Spolehlivost a zabezpečení - Novell GroupWise nabízí vysokou úroveň zabezpečení, která chrání uživatele před zranitelností a útoky ze sítě. Administrátoři mají k dispozici mnoho možností jak nastavit ochranu systému týmové spolupráce.
 • Škálovatelnost - Novell GroupWise je připraven zvládnout všechny nároky organizací s desítkami, stovkami i desetitisíci uživatelů s lehkostí nesrovnatelnou s dalšími řešeními na trhu.
 • Snadná migrace - Novell nabízí k řešení GroupWise řadu migračních nástrojů a speciálních nabídek pro snadný a nenákladný převod firemní komunikace a týmové spolupráce z jiných platforem na moderní a spolehlivé řešení Novellu.
 • Bohaté možnosti integrace - Díky partnerství Novellu s nezávislými dodavateli softwaru a komunitou open source je GroupWise připraven na spolupráci s dlouhou řadou softwarových řešení a platforem

Fakta o GroupWise:

 1. GroupWise je spolehlivý, rychlý a velmi bezpečný systém, který nedovolí, aby správce četl emaily a dokumenty managementu (Exchange dovolí)
 2. Vzhled a design GW je pro uživatele intuitivní snadno pochopitelný. Práce s okny je snadná, přehledná a rychlá.
 3. Pro uživatele zvyklé na Outlook nabízí GW kompatibilitu, uživatelé tedy mohou pracovat v prostředí na něž jsou zvyklí
 4. Pro řešeni pobočky (ček) má GroupWise velmi silné bezpečnostní vlastnosti a stačí mu i pomalá linka protože veškeré přenosy nejen kryptuje ale i komprimuje (u běžných emailů na 50 % původní velikosti)
 5. Instalace GroupWise je velmi rychlá, s migrací účtů se dá středně velká společnost převést na GW během jednoho víkendu
 6. GroupWise lze výhodně zakoupit i v balíčku ve kterém je technologie, kterou bez nutnosti investovat s výhodou využijete pro správu a bezpečně sdílení dokumentu a dalších dat - je to DMS GW, iFolder, NetStorage, iPrint,Novell Open Enterprise Server, Zenworks apod.)
 7. GroupWise též spolupracuje i s uživateli na cestách, dokáže doručit Vaši poštu, schůzku, úkol až do mobilního telefonu či PDA pomocí aplikace GroupWise mobile server, případně produkty jinými, jako je například BlackBerry, Syncwise atd..
 8. Výše uvedené prostředky umožňují i souběžnou práci s daty na jiných OS (windows, linux) z jednoho místa